YAZ KURAN KURSUMUZUN KAPANIŞ PROGRAMI

YAZ KURAN KURSUMUZUN KAPANIŞ PROGRAMI

YAZ KURAN KURSUMUZUN KAPANIŞ PROGRAMI


2018 Yaz Kuran Kursları kapsamında Camimiz imam hatibi Bilgin EKŞİ hocamızın önderliğinde güzel ve eğlenceli bir kurs dönemi yaşandı.

Yoğun öğrenci ilgisinin olduğu kursumuzda bu sene ilk defa PROJE SINIFI adı altında Kuran-ı Kerim, Arapça, Siyer, Akaid, Musiki, Semazen, Değerler Eğitimi ve Tarih derslerinden oluşan 20 kişilik bir proje sınıfı açıldı. Ayrıca camimiz bünyesinde de alanında yeterliliğe sahip, çocuklar ile iletişimi güzel bay ve bayan hocalarımızla birlilkte derslerimiz eğitici ve yarıştırıcı oyunlarla daha keyifli oldu. Öğrencilerin yanında öğrenci velilerininde memnuniyeti gözlerden kaçmadı.

Ayrıca verimli geçen bu yaz kurs dönemini Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezinde yapılan program ile sonlandırdık.  Programda özellikle Şehit Ömer HALİSDEMİRİN şehadeti konulu tiyatro oyunu izleyicilere duygu dolu anlar yaşattı. 4-6 yaş öğrencilerinin gösterisi, semazen ve ilahi korosunun güzel sunumları programda dikkat çekti. Programımızda salonun tıklım tıklım dolu olması gözlerden kaçmadı.

Özellikle geldiği günden beri gençlere büyük önem veren Bilgin hocamız, gençlerin camiye ve namaza alışmasında büyük katkı sağladı. Birçok gencimiz camide Namaz kıldırıp müezzinlik yaparak cemaattende taktir topladı. İnşallah gelecek sene daha verimli ve daha keyifli bir yaz kursu şimdiden öğrencilerimizi bekliyor. 

 

 

 

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum